Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Технічна підтримка та супровід веб-сайтів в Закарпатті

Технічна підтримка та супровід сайтів в Ужгороді та Закарпатті

"Сайт зроблено... Здавалося б, усе... Чого тут більше? На практиці ж усе куди складніше... Змінилися обставини, асортимент, ціна, адреса офісу, мобільний чи знайшли партнерів за кордоном і сайт тепер потрібен на англійській, німецькій чи на якій-небудь іншій мові. Розробників вже й слід простив... То що ж тепер робити..?

То щоб себе у кут не заганяти подібним вибором, найкращим виходом є абонентська плата. 

 Якщо серйозно, то досконалості немає меж. Завжди є поле для покращень, змін, доповнень. Як Microsoft міняє свою Windows, життя диктує сайту зміни. "

Подібна ситуація більше описує веб-сайти державних установ, проте і бізнес інколи теж такі промахи допускає, коли сайт пускається на самотік. Клієнти побачили новий хороший сайт компанії, він навіть їм сподобався й вони додали його в свої закладки, щоб знову повернутись. Ще двічі-тричі повернувшись та зрозумівши, що сайт не оновлюється, вони сюди навряд чи скоро повернуться. 

Аналогічно клієнтам і пошукові системи все рідше будуть індексувати ваш сайт та понижуватимуть його в рейтингу видачі, як неактуальний. Таким чином сайт піде по негативній спіралі, і в кінці-кінців ви прийдете до висновку, що такий інструмент, як веб-сайт не працює. Проте можливий і інший, позитивний розвиток подій, коли сайт завжди оновлюється, до нього охоче повертаються клієнти, а пошукові системи, бачачи, що сайт оновлюється, кваліфікують його як актуальний та краще його рейтингують у видачі, що призводить до залучення нових клієнтів, які у свою чергу знову повертаються до сайту та купують ваші товари та послуги.

Для правильного і поступального розвитку сайту вашого бізнесу на розробці сайту онлайн проект не закінчується, а, насправді, тільки починається. Для того, щоб ваш інтернет-магазин чи сайт компанії могли знайти ваші потенційні клієнти йому необхідна пошукова оптимізація, або як її ще називають оптимізація під пошукові системи, коротко SEO. Тут можна дізнатися більше про послугу SEO, яку ще інколи називають "розкрутка веб сайту" 


 

Твітнути