Друк

Надійний хостинг для сайту та його вплив на пошукову оптимізацію

Від хостингу вашого сайту залежить дуже багато, це свого роду житло для вашого сайту, і від його якості буде залежати самопочуття сайту та його працездатність. Отож, як оцінити та вибрати хостинг для персонального сайту, веб-сайту власного бізнесу,  чи навіть державної установи?

Хостинг для сайту можна оцінити за кількома критеріями: 

1. Відказостійкість обладнання

2. Стійкість сервера до злому хакерами

3. Швидкості завантаження сайту на даному хостингу

4. Безпечне сусідство

5. Географічне розміщення сервера хостингу

Надійність хостигу - це показник відказостійкості обладнання (так званий UPtime) та стійкості сервера до злому його вмісту, який досягається через надійний антивірусний захист сервера та через систему резервного копіювання даних для можливості оперативного відновлення, якщо не дивлячись на все, щось пішло не так. Якщо ваш сайт недоступний протягом кількох разів під час його відвідування пошуковим ботом, то пошукові системи можуть вирішити, що сайт не працює, чи працює неналежно, і виключити окремі сторінки сайту, чи навіть цілий сайт з індексування, що призведе до того, що ваші потенційні клієнти не зможуть знайти інформацію про вашу компанію, продукт чи послугу, а отже звернуться до ваших конкурентів. 

Швидкість завантаження сайту напряму залежить від хостингу. Якщо ви використовуєте безкоштовний, або майже безкоштовний хостинг для сайту, то на ньому можуть розміщуватися сотні, а деколи й тисячі сайтів, що не може не відбитися на продуктивності сервера, а отже будуть затримки з відповіддю на запити, що стосуються саме вашого веб-сайту. Це призводить до того, що користувачі, які завантажують ваш сайт стикаються з негативним досвідом: тривалими періодами очікування, коли візуально нічого не відбувається. Як наслідок користувачі втрачають терпіння і переходять до сайту вашого конкурента. Пошукові системи, які прагнуть максимально задовольнити потреби того, хто робить пошуковий запит, у свою чергу, бачачи, що ваш сайт загружається повільно, а отже  шукають ваш продукт чи послугу 

В умовно безкоштовних серверах, які обслуговують велику кількість сайтів слабким місцем є носій інформації (вінчестер), який не встигає виконувати всю ту кількість запитів, які до нього поступають у зв'язку з великою кількістю сайтів, які він обслуговує. Використання повільних вінчестерів призводить до того, що виникають затримки у відправці пакетів, які стосуються вашого веб-сайту, а це у свою чергу впливає на оцінку вашого сайту пошуковими системами як такого, що не відповідає кращим практикам User Experience, і, як наслідок, такі сайти позиціонуються у видачі пошукових систем нижче від своїх більш швидких конкурентів. 

Пошукові системи, як один із факторів, також враховують той факт, з якими сайтами знаходиться ваш сайт на одному сервері. Це означає, що якщо навіть у вас дуже добре зроблений веб-сайт в усіх відношеннях, проте він сусідує з сайтами низької якості, то це може означати, що і цей сайт не є дуже якісний: "в банці з соленими огірками не може бути свіжого огірка". Ще гірша ситуація, коли хтось з ваших "сусідів" розсилає спам, поширює віруси та інше шкідливе програмне забезпечення. У такому випадку ІР-адреса сайту потрапляє у чорні списки, а з ним і ваш сайт автоматично ставиться під підозру пошуковими системами і ранжується у видачі нижче. Тут ви вже без вини винуваті, оскільки обрали собі дешеве рішення з поганими сусідами. 

Географічне розміщення сервера хостигу теж робить свій внесок до швидкості завантаження сайту. Згідно з найкращими практиками сайт потрібно розміщати щонайближче до своєї цільової аудиторії, оскільки на час відповіді сервера (ping) впливає не тільки навантаження на сервер та швидкість каналу зв'язку, а також такий фактор як банальна відстань до користувача, оскільки сигналові від користувача необхідно подолати велику кількість мережевого обладнання провайдерів різного рівня, які теж мають свій час відгуку (затримки).

Пропонуємо якісний та швидкий SSD хостинг в Україні, Європі та США, який використовує швидкі SSD-диски для роботи сайту на максимальній швидкості саме в тому регіоні, який вам потрібен.

Якщо ви шукаєте надійний хостинг для розміщення веб-сайту вашого підприємства, установи, організації, то, вам саме до нас. Зателефонуйте нам прямо зараз і ви отримаєте готове рішення, яке буде давати прискорення вашому бізнесу 24 години 7 днів на добу.

  

Твітнути