Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Коли вас від клієнтів відділяють значні відстані, або ж коли необхідно справити перше враження віддалено, у допомозі стане панорамна зйомка, так звана 3D панорама. Даний вид зйомки робиться безпосередньо на вашому об'єкті як всередині приміщення, так і ззовні.

3D панорама для санаторіїв безперечно приверне увагу відвідувачів не тільки вашого міста, але й з усієї України і навіть світу, якщо ваш веб-сайт підтримує багатомовність. Якщо вам є чим пишатися, то це вартує показати своїм потенційним клієнтам як мінімум на фото. А коли картинку можна оживити за допомогою 3D панорами чи навіть 3D туру, тоді у потенційного замовника складається комплексне враження, яке може підсилювати бажання відвідати ваш заклад. 

3D панорама для готелів, ресторанів та кафе (HoReCa) може підкреслити унікальність вашого закладу, дасть можливість відчути атмосферу та передасть такі деталі, яких словами не передати. 

3D панорама - це лише один з багатьох штрихів до комплексної цифрової стратегії розвитку вашого бізнесу, проте, безперечно, вона додасть вражень вашим новим клієнтам та буде сприяти їх залученню.

 

  

Твітнути