Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Коли ви розпочинаєте новий будівельний проект, важливо все, оскільки майстра своєї справи і дилетанта відрізняє тільки відпрацювання дрібниць. І саме в залежності від цілісності, відпрацьованості образу будівельного проекту та бренду будівельної компанії, потенційні клієнти приймають рішення купити квартиру чи іншу нерухомість саме у цього забудовника чи піти пошукати у іншому місці.

Картинка завжди говорить голосніше, аніж будь-який текст чи усне слово. Це стосується не тільки будівництва, але й будь-якого іншого бізнесу, особливо, коли проект не завершений і кінцевого результату ще не видно. Тоді на допомогу приходить 3-D візуалізація, яка дає можливість реалістично намалювати образ майбутнього проекту в уяві потенційного клієнта, що дуже допомагає у продажах 

Наші дизайнери, які спеціалізуються на будівництві та ремонті зможуть виділити вас з групи ваших конкурентів, щоб збільшити ваші продажі. 

Ми пропонуємо комплексну маркетингову стратегію будівельних проектів від розробки логотипу будинку, житлового комплексу чи навіть мікрорайону до запровадження системи управління відносин з клієнтами, що дозволить вашим менеджерам комплексно супроводжувати ваших клієнтів та ніколи не забути важливих деталей чи побажань клієнтів. І навіть, якщо менеджер, який спілкувався з потенційним клієнтом недавно звільнився, його наступник завжди зможе підняти інформацію про всі взаємодії даного клієнта з вашою компанією та компетентно продовжити діалог і розуміти всю передісторію взаємовідносин. 

3D макети девелоперських проектів в Ужгороді та Закарпатті

Задумайтеся про формулу успішного маркетингу для будівельної компанії від добре продуманого, інформативного  та креативно розробленого веб-сайту, який оптимізований під мобільні пристрої, його пошукову оптимізацію - SEO, присутність у соціальних мережах, 3-D візуалізацію проектів, які знаходяться на стадії будівництва, адресні розсилки на електронні адреси потенційних клієнтів і навіть добре організований контакт-центр, і ви створите таке середовище для вашого проекту, яке приносить стабільно високі результати.

Залучіть до цього плану команду спеціалістів, які мають відповідний досвід саме у галузі маркетингу будівництва і ви можете очікувати більше відвідувачів на ваш веб-сайт, більшу впізнаваність вашого бренду та ваших проектів і, накінець, більше клієнтів, а отже й більшу віддачу від бізнесу.

Студія цифрового маркетингу GlobalQuickWeb з 2002 року працює на  ринку і використовує усі новітні технології та інновації по проведенню цифрових маркетингових кампаній для забудовників.

Якщо ви плануєте розробку веб-сайту будівельної компанії чи окремого проекту забудови, або ви - компанія, яка займається ремонтом, ви отримаєте новітній інструментарій для швидкого входження в ринок, та отримаєте технологічну перевагу перед вашими конкурентами. 

З нами ви побудуєте серйозний фундамент вашої маркетингової стратегії та отримаєте не тільки виконавця, але й консультанта з маркетингових питань у будівельній галузі.

Ми можемо виготовити для вас рекламні графічні матеріали, 3-D візуалізацію об'єктів, які будуються або знаходяться на стадії планування, зробити 3-D панорами вже готових об'єктів, які здані в експлуатацію. 

Нашими партнерами у м. Ужгород є будівельні компанії "ГАЗДА", ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, та БІЗНЕС СТИЛЬ.

Не вагаючись телефонуйте нам та ставте нагальні бізнес-задачі. Ми готові до виконання найамбітніших задумів. 

ЗD візуалізація будівництва

 

Твітнути