Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Цінність одного клієнта вимірюється не прибутком від однієї покупки, а дорівнює прибутку від його повторних покупок протягом його лояльного періоду, який в ідеалі дорівнює тривалості життя клієнта. Хто відноситься до своїх клієнтів так, ніби вони будуть його клієнтами на все життя, має шанс заслужити їх лояльність на дуже тривалий період. Цінність вашого бізнесу визначається не сьогоднішнім прибутком, який може бути ситуативним (ви отримали випадкове велике замовлення), а від того скільки лояльних клієнтів повернуться до вас завтра, післязавтра, через рік, п'ять чи десять років.  

Знати все про своїх клієнтів та їхні потреби - це першоосновна задача бізнесу, проте як чогось не наплутати, якшо у вас сотні, а то й тисячі клієнтів. А тим більше, якщо у вас є команда продажів, яка постійно змінюється. Як забезпечити спадкоємність працівників, щоб зі звільненням працівника ви не звільняли також і своїх клієнтів разом з ним?

Рішення є? Ми налагоджуємо автоматизовану систему управління відносинами з клієнтами для вашого бізнесу, та навчимо користуватися нею ваших менеджерів. Таким чином ваша клієнтська база буде рости тільки в сторону збільшення і ви вже не будете втрачати клієнтів через те, що їхні контакти були тільки у працівника, який звільнився півроку тому, а всі вподобання клієнта можна буде зберігати в базі даних, та легко керувати всіма контактами та результативністю такого процесу.

 

Твітнути