SEO - ЦЕ НЕВАЖЛИВО!? 95% компаній, зробивши веб-сайт, роблять велику помилку, вважаючи, що цього достатньо для успішного функціонування бізнесу і на цьому вичерпується бюджет на online-маркетинг. Проте, дуже часто це коштує дорогого: недоотримання сотень тисяч гривень прибутку, оскільки на практиці гроші вже витрачені, проте такий сайт не приносить очікуваного доходу: відчутного потоку нових замовлень чи звернень нових потенційних клієнтів. Перед тим, як зробити висновок, що веб-сайт – це неефективний інструмент для бізнесу і offline-методи залучення клієнтів набагато більш дієві, давайте спробуємо спочатку розібратися:

Чому веб-сайт не працює?

  1. Веб-сайт зроблено з помилками коду.
  2. Веб-сайт не оптимізовано під мобільні пристрої.
  3. Неправильно налаштовано сервер, на якому розміщено веб-сайт.
  4. Сайт завантажується повільно.
  5. Неправильно обрана цільова аудиторія сайту.
  6. Недостатня кількість контенту на сайті.
  7. Неправильно оптимізований текстовий контент.
  8. Неправильно оптимізовано медіа-контент.
  9. Відсутні сторінки вашого бізнесу у відомих соціальних мережах.
  10. Не настроєні чати підтримки через месенджери.

Насправді. Список відкритий, помилок багато, тільки великий досвід роботи підбере правильний онлайн маркетинг-мікс для вашого бізнесу та вбереже від коштовних помилок, деякі з яких коштують грошей, інші коштують часу, що навіть більш важливий аніж гроші. 

Всі ці та багато інших помилок і виправляє SEO.

Що ж таке SEO, та які в нього переваги?

Термін SEO - походить з англійськго Search Engine Optimization, що перекладається як оптимізація під пошукові системи, що призводить до того, що пошукові системи видають інформацію про ваш бізнес у перших позиціях своєї видачі, як правило, найбільш цінується виведення в ТОП-10 видачі пошукових систем. Тому по-іншому SEO ще називають просуванням веб-сайту у пошукових системах.

Ми займаємося SEO 24 години на добу 7 днів на тиждень 365 днів у році з 2002 року. З нашою допомогою ви отримаєте зброю масового ураження різнопланових помилок на вашому сайті, які стримують його проходження до вершини пошукової видачі по необхідним вам пошуковим запитам.SEO може принести вам відчутне зростання звернень зацікавлених у вашій продукції та готових її купити нових потенційних клієнтів.  Проте вивчення SEO не завжди є практичним з точки зору управління та ведення бізнесу, оскільки займає велику кількість часу, в той час як набагато практичніше найняти SEO професіоналів та доручити їм цю роботу.

Для початку давайте спростуємо деякі міфи про SEO:

1. Затрати на просування вебсайту в пошукових системах не окупаються

Основна мета SEO - залучення нових потенційних покупців до вашого бізнесу. Якщо ви не продаєте щось, що купується один раз у житті, наприклад, гроби або надгробні плити, то можна поглянути на кожного вашого покупця з точки зору можливого заробітку від його покупок протягом усього його життя. Скільки він витрачає на нашу продукцію протягом року, кількох років, якщо б він став купувати тільки нашу продукцію для своїх потреб протягом кількох років, або ж і цілого життя? З такої перспективи залучення нового клієнта в орбіту власного бізнесу - це вже не тактика, а стратегія. А витрати на діяльність, яка дає довгостроковий ефект - це і є капітальні вкладення.

ПЕРЕВАГА 1 витрати на SEO - це не накладні видатки, а капітальна інвестиція у розвиток вашого бізнесу

2. Нема жодного відчутного ефекту від SEO

У наш час, більшість з нас перед тим, як прийняти певне рішення, зробити певну покупку спочатку проводить певне дослідження у пошукових системах. Отож, уявість собі, що про ваш бізнес на першій сторінці написало ваше профільне видання і його побачить чи не кожен, хто професійно цікавиться вашою продукцією. А тепер уявіть собі, що ви потрапляєте на першу сторінку пошукової системи і вже не тільки вузькі спеціалісти можуть дізнатися про ваш бізнес та вашу продукцію, але й велика кількість дрібних покупців.

ПЕРЕВАГА 2  хороше SEO приносить як нових професійних покупців вашої продукції (оптовиків), так і дає можливість доносити свою продукцію напряму до кінцевого споживача (роздрібні продажі). 

3. Наш ІТ спеціаліст самий зробить нам SEO і тим самим непотрібно нести зайві витрати

Правда в тому, що SEO - це робота команди спеціалістів. Тому досвіду та зусиль одного ІТ-спеціаліста буде недостатньо, щоб здійснити просування сайту на вершину пошукової видачі. З нашою допомогою ви отримаєте, що вам потрібно, та вже у найкоротші терміни потік нових звернень збільшиться не менше як на 30%.

ПЕРЕВАГА 3 так само, як ви не довіряєте ведення фінансової звітності своєї компанії нікому окрім професійної бухгалтерської компанії чи бухгалтера, так само й проведення SEO потрібно довіряти професіоналам

4. Навіщо робити SEO, якщо я можу заплатити пошуковій системі за рекламу і одразу наш веб-сайт буде на перших позиціях?

Ми не агітуємо вас припинити використовувати AdWords чи то Bing ads, оскільки така тактика дає до 20-30% від трафіку, проте вам необхідно знати що 70-80% всього трафіку вашого вебсайту - це непроплачений, так званий огранічний пошук. І ця частина трафіку може принести результат, що мінімум у три рази більший, ніж проплачена реклама в пошукових системах.

ПЕРЕВАГА 4, SEO суттєво перевершує платний трафік.

5. SEO - це ще один вид реклами з невідомим результатом.

Як правило, проплачена реклама перериває діяльність людини та нав'язує щось людині. Так само багато людей не довіряють проплаченим позиціям у пошукових системах, та більше довіряють непроплаченому, органічному пошуку. Тому, уявіть собі ситуацію, коли ваш покупець вже твердо вирішив, що товар чи послуга, яку ви продаєте йому потрібна, то він звертається до пошукової системи і органічний пошук видасть йому інформацію про ваш бізнес. Така інформація не тільки не відволікає націленого клієнта, а лише розігріває його інтерес, і він якщо він знаходить вирішення своєї проблеми за допомогою вашого товару чи послуги, то він стає вашим покупцем. 

ПЕРЕВАГА 5 SEO підсилює настрій потенційного покупця до покупки саме в той час, коли йому це зручно.

Гірка правда про SEO

Дехто з вас вже пробував SEO, проте вже має невдалий досвід. Дехто пробував чорні методи просування власного сайту і поплатився за це санкціями від пошукових систем. В інших випадках, мудрий бізнесмен платив за SEO, проте віддачі не отримав. Це тільки підтверджує, що на цьому ринку є жорстка конкуренція, та на додаток до всього пошукові системи досить часто змінюють свої пошукові алгоритми й необхідно слідкувати за змінами, які відбуваються в даному середовищі. Не дивлячись на негативний досвід, займатися самому просуванням свого бізнесу у пошукових системах, заглибившись у море інформації про SEO, та постійно слідкувати за змінами - теж не найлегша задача.  Не ганьба, що ваш сайт знаходиться на поганих позиціях в пошукових системах, проте дійсно ганьба, якщо вам комфортно бути на таких низьких позиціях та спостерігати, як ваші більш спритні конкуренти забирають від вас ваших потенційних клієнтів.

Ви можете отримати безкоштовну консультацію по SEO для вашого веб-сайту!

Шукаєте SEO-спеціалістів для просування вашого бізнесу в мережі Інтернет, не вагаючись телефонуйте нам та отримуйте до 20 хв. консультацію з приводу вашого бачення SEO для веб-сайту вашої компанії та наших можливостей на їх реалізацію. У будь-якому випадку, якщо ваш сайт не попадає в топ-10 пошукової видачі, то це в першу чергу ваша відповідальність.

Ми пропонуємо не тільки SEO, але й розбудову відділу продажів вашої компанії з нуля, детальніше про таку послугу можна дізнатися тут.

Твітнути