Якщо ще десять років тому покупки та замовлення через Інтернет не викликали особливої довіри, то на сьогоднішній день вони стали звичним явищем, більш популярним, ніж шопінг офлайн.
Будь-яка успішна корпорація має власний сайт і це закономірність, а не випадковість. Якщо ваш бізнес успішно функціонує поза простором мережі, то уявіть собі його продуктивність з виходом у всесвітню павутину. У цій статті поговоримо про те, чи варто створювати власний інтернет-ресурс і які результати це принесе для вашої справи.
Навіщо потрібен інтернет-ресурс?
- Власний сайт – запорука іміджу компанії
Власна платформа компанії – це її візитівка і показник технічної сучасності. Це основний інструмент для того, щоб розповісти про себе користувачам та залишити позитивне враження за допомогою гарного дизайну та якісного наповнення. Для прямого діалогу з клієнтами можна використовувати онлайн-чат.
- Потужний інструмент для обміну інформацією
Якісна та достовірна інформація про товари, послуги та діяльність компанії дає відповіді на основні питання споживача та підштовхує його до здійснення покупки. За допомогою власного сайту співробітники, також, можуть спілкуватися й обмінюватися інформацією з колегами з віддалених філіалів.
- Спілкування зі старими на новими партнерами
Власники бізнесу можуть використовувати сайт в якості цілодобового віртуального офісу та з легкістю налагодити співпрацю з партнерами з віддалених регіонів.
- Вихід на новий ринок
Онлайн ресурс дозволяє продавати свої товари чи послуги клієнтам з різних точок світу і витримує набагато більший потік споживачів, ніж звичайний магазин чи заклад.
- Комерційна перспектива
Крім збільшення кількості клієнтів, власник отримує можливість розширити асортимент товарів та послуг і йому не доведеться шукати місце, де це все фізично розмістити. До того ж, при правильних серверних налаштуваннях, сайт буде автоматично систематизувати інформацію і зберігати її.
- Порівняно недорогий вид реклами
Просувати свої товари чи послуги в мережі набагато дешевше, ніж замовляти зовнішню рекламу. Акційні пропозиції та новинки можна додавати та змінювати будь-коли, а разом із цим ще й аналізувати інтереси та активність аудиторії.
- Особистий засіб масової інформації
За допомогою блогу та розсилок потенційні клієнти завжди будуть у курсі чогось новенького і розширятимуть свої знання про вас. Це один із найкращих способів викликати довіру та заявити про себе світу.
Чи потрібен сайт компанії, якщо ви просуваєте бізнес у соцмережах?
Соцмережі – безкоштовний інструмент для продажів у мережі. Тут можна налагодити контакт зі споживачем, закріпити позитивну репутацію за допомогою відгуків, ділитися новинами та новинками. Але, з іншого боку, функціонал для ведення бізнесу тут надто обмежений:
- В соцмережах неможливо налаштувати додаткові функції;
- Через свою безкоштовність, самостійно створені групи стали дуже популярними і в кожному сегменті буде присутня відчутна конкуренція;
- Соцмережі орієнтовані на прямого покупця або кінцевого споживача, тому методи В2В неможливо використовувати.
Найкращий варіант для просування компанії - створення власного сайту та підкріплення його сторінкою у соцмережі. Саме такою тактикою користуються провідні успішні підприємства та власники прибуткового бізнесу
Створення сайту з нуля чи конструктори сайту?
Багато підприємців задаються питанням, чи варто витрачати гроші на роботу професіоналів, якщо можна створити ресурс через конструктор сайту. Другий варіант манить своєю дешевизною, але згодом ця економія вплине на ефективність.
З якими проблемами доведеться стикнутися при користуванні “конструкторним” сайтом:
- Бідність функціоналу: відсутність можливості додавати новий скрипт або плагін, додаткова плата за розширення функцій, постійні обмеження.
- Реклама, яку встановлює сервіс. Щоб позбавитись та відключити її, доведеться платити додаткові кошти. Дуже часто плата стає регулярною, отож вона нічим не буде відрізнятися від плати за роботу професіонала, а ваш сайт виглядатиме дешево й бідно. Отже, це – сумнівна економія.
- Труднощі при просуванні ресурсу. Існує декілька видів доменів, і від цього залежить місце у видачі пошуковика. Сайти “третього сорту” постійно відкидаються назад.
- Неможливість користуватися SEO-просуванням. Інструменти СЕО тут або не працюють або входять у пакет платних послуг.
- Шаблонний не особливо гарний дизайн. Такі сторінки кидаються в очі за рахунок своєї однотипності. Програми-конструктори мають чіткі шаблони структури сайту і створити індивідуальний стиль – не вийде. Дуже часто в таких шаблонних конструкторах багато технічних помилок, які сповільнюють роботу сайту, особливо, якщо на сайт почне заходити велика кількість людей, а тому планувати свій ріст з таким сайтом проблематично.
Зверніться до професіоналів
Компанія GlobalQuickWeb допоможе створити сайт для вашої компанії з нуля або доведе вже існуючий ресурс до високих показників. Ми пропонуємо не лише створення вашого індивідуального онлайн-ресурсу, а і його популяризацію, виведення у позиції ТОП, якісне наповнення, організацію комунікації зі споживачем, налаштування реклами та соцмереж.
Запитайте про послуги нашої компанії прямо зараз і отримайте розгорнуту безкоштовну консультацію від наших спеціалістів. Щоб прийти до успіху потрібно почати йти. Виводьте свій бізнес на нові висоти разом зі справжніми профі!
І останнє, а воно ж і найперше, - в цифрову епоху якщо вашого бізнесу нема он-лайн, то у вас нема бізнесу!